piątek, 4 marca 2016

Stary most. The old bridge.

Zastanawiałam się, czy nie zatytułować tego obrazu "Żółty kajak". Każdy wtedy musiałby wytężać wzrok w poszukiwaniu małej żółtej plamki po drugiej stronie mostu.
I thought about different title for this painting. The title " TheYellow Kayak" would force viewer to look for small yellow canoe behind the bridge.

9 komentarzy:

 1. Trafiłam tutaj zupełnie przypadkowo. Szukałam ilustracji kwiatów na zajęcia dla moich sześciolatków. Chętnie pokażę im Pani dzieła :) Są piękne, zakochałam się :) "Misie" będą wiedziały, że najpiękniejsze obrazy kwiatów maluje Pani Agnieszka Grzelak :)
  Będę tu zaglądać. Pozdrawiam bardzo ciepło!
  Martyna F. z przedszkola znana jako ciocia Tina :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję i ogromnie cieszę się, że dokłada Pani starań, żeby dzieci miały kontakt z pięknem.

   Usuń
 2. Co Ty kobieto wyrabiasz z akwarelami! Cudeńko! widać doskonale, że to akwarela a jednocześnie ta niesamowita wierność! Jestem za Żółty kajakiem! to jak czerwona plamka, którą wykorzystują studenci na ASP - taka opowiastka, gdy praca nie jest dokończona, czerwony punkcik ma odwrócić uwagę i przyciągać wzrok, tu wszystko takie, że aż zapiera dech! dokończone, dopieszczone i wyjątkowe!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Przyznam, że zdjęcie, które posłużyło mi za inspirację, "wisiało" w podręcznym pliku kilka lat. Omijałam je długo, uważając, że temat jest zbyt trudny i że nie dam rady. W końcu jednak, po tych kilku latach wzięłam głęboki oddech i zabrałam się do malowania. no i się udało :)

   Usuń
  2. Poświeciłaś lata pracy i pasji i efekty są wspaniałe!

   Usuń
 3. Agnieszka, I love this work. Btw, I look at art work like a little child = I just look at work, not a title. Cheers, wink, wink, Sadami

  OdpowiedzUsuń