sobota, 1 sierpnia 2020

Wakacyjne szkice. Summer holiday sketches.

Wakacje we Francji. Tym razem nad jeziorem Lac de Sainte Croix w Górnej Prowansji. Słońce, turkusowoniebieska woda, a w tle góry. Szkicowałam prawie codziennie, ciesząc się tak innymi od naszych krajobrazami.
Holiday in France. We spent last three weeks near the Lac de Sainte Croix in Haute Provence. Long sunny days, turquoise water and distant mountains - beautiful. I sketched almost every day enjoying the landscape so different from my home scenery of a flat land and a small garden.


5 komentarzy:

 1. Ach, jak tam musi być pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że kolejne francuskie wakacje się udały, i że na blogu będę mogła podglądać dalszy ciąg "Francuskiego patchworku" :)
  Mam wielki sentyment do tej książki, bo miała bardzo znaczący wpływ na wygląd mojego ogrodu. Siedzę właśnie z laptopem na "tarasie", na wygodnej narożnikowej sofie ogrodowej. "Taras" był kiedyś dość ciasną i dość ciemną, leciwą altaną ogrodową. To pod wpływem "Francuskiego patchworku" zatęskniłam za ożywieniem ogrodu, i olśniło mnie, żeby mąż wyburzył kilka ścianek i zrobił się z niej zadaszony, przytulny taras gdzie można w spokoju cieszyć się ogrodem i wygodnie rysować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogromnie się cieszę! A w naszym ogrodzie właśnie takiego tarasu brak.

   Usuń
  2. U nas z kolei trochę brak bujnych kwiatów. Gdzieniegdzie tylko coś kwitnie. W tym roku trochę nie mieliśmy do tego głowy, ale w przyszłym, trzeba będzie się poprawić.

   Usuń