NEWS

21- 22 X 2017 
Spotkanie autorskie w bibliotece w Jaśle i w Chmielniku.

SPOTKANIE PODCZAS TARGÓW KSIĄŻKI W KRAKOWIE
23 PAŹDZIERNIK GODZ 14.00


Zapraszam na spotkanie autorskie, które odbędzie się podczas Targów Książki w Krakowie w piątek 23 października o godz 14 w Saloniku Literackim (Hala Wisła). Po spotkaniu będę podpisywać książki przy stoisku wydawnictwa "W drodze" (stanowisko C13).
3 IV 2014 Spotkanie w kościele Dominikanów na Służewcu
 http://www.sluzew.dominikanie.pl/index/img/akademia_rodzinna_2014-04.jpg
21 III 2014 Spotkanie w Milanówku

13 II 2014 Wystawa w Grójcu16 XI 2013 Konferencja w Poznaniu

15 XI 2013 Spotkanie z czytelnikami w Kika Cafe w Poznaniu


NOWA KSIĄŻKA
Autorka nietypowego przewodnika po Francji zaprasza tym razem do zupełnie innego świata, pełnego magii i niespodzianek, z charakterystycznym dla siebie humorem i wnikliwością pisząc o relacjach siostrzanych i rodzinnych więziach. Na czym może polegać wyjątkowość starego gobelinu? W jaki sposób wpłynie on na relacje Aliny i jej siostry bliźniaczki Mirandy? Jak córki Aliny zmierzą się z nieoczekiwaną przygodą? Cztery kobiety wyruszą w podróż, która nie tylko pozwoli na nowo nazwać i przewartościować ich rodzinne relacje, ale też diametralnie zmieni sposób postrzegania świata.
„Gobelin z zamkiem w tle” to mądra, zabawna książka dla czytelniczek w każdym wieku!ŚWIĄTECZNA GIEŁDA TALENTÓW 30XI - 2XII
Wszystkich mieszkańców Wołomina i okolic serdecznie zapraszam na kolejną edycję "Świątecznej giełdy talentów", która odbędzie się w Wołominie w Galerii przy Fabryczce w dniach 30XI-2XII. Wystawiać tam będę część moich akwarel, a także malowane muszelki i kamienie.
 


WYSTAWA 4 X 2012
Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na wystawę, która odbędzie się 4 października (czwartek) w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie (ul. Wileńska 32). Będzie tam można obejrzeć obrazy Krystyny Pisarskiej, Anety Saks i moje. Wezmę ze sobą także książki i kilka szkicowników (do przejrzenia na miejscu oczywiście). Z pewnością znajdzie się czas zarówno na obejrzenie prac jak i na miłą rozmowę.
I invite everyone to the exhibition which will take place on Thursday 4th October in Public Library in Wołomin (near Warsaw). You will see paintings made by three women: Krystyna Pisarska, Aneta Saks and by me. I'll also bring my books and some sketchbooks.12 czerwca ukaże się moja najnowsza książka "Mój francuski patchwork". Zapraszam do lektury miłośników Francji i tych, którzy lubią podróżować na południe Europy. Znajdziecie tam bardzo osobisty obraz tego pięknego kraju, zawarty we fragmentach dziennika pisanego podczas wakacyjnych wyjazdów. Życzę miłej lektury.