wtorek, 24 listopada 2015

Piąty tom serii juz w sprzedaży. 5th book of my fantasy series.Szkoła LaOry t. V /seria Blask Corredo/
Właśnie wyszedł piąty, ostatni już tom serii "Blask Corredo". Wydawnictwo planuje sprzedaż pakietów świątecznych zawierających wszystkie pięć tomów, więc kto nie ma pomysłu na prezent - zachęcam do kupowania.
Bohaterki moich powieści nie tylko przeżywają rozmaite przygody, podróżują i zakochują się. Są także artystkami, a wiec malują, haftują i czynią świat wokół siebie piękniejszym.
The 5th (and last) part of my fantasy series is already in bookshops. The main characters of the books are young women which are also artists - painters, decorative painters, embroiderers etc. Surrounded by mysteries they create beauty around them and of course fall in love. If one day the novels are translated into English I will inform you immediately.

6 komentarzy:

 1. Gratulacje, Agnieszka !!! To cudowne. Bądź na bieżąco! Najlepsze życzenia, Sadami

  Congrats, Agnieszka!!! It's wonderful. Keep up! Best wishes, Sadami

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry, chciałam podziękować za przepiękną lekturę. W ciągu ostatnich trzech dni pochłonęłam 4 pierwsze tomy "Blasku Corredo". Teraz prawie z obłędem w oczach szukam "Szkoły LaOry" w wydaniu elektronicznym. Chociaz kocham czytać książki w wydaniach papierowych, ebooki są poręczniejsze- szybciej w moich rekach i przydatne w trakcie usypiania synów. ;)
  Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą lekturę i... to, że Pani bohaterki tak bardzo kochają rękodzieło. Być może dlatego stały mi się tak bliskie! :)
  pozdrawiam serdecznie,
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za miłe słowa. Moje bohaterki kochają rękodzieło, bo ja też. I chciałam wymyślić świat, w którym piękno i tworzenie są bardzo ważne. Cieszę się, że mi się to udało. Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Dzień dobry, Pani Agnieszko!
  Do przeczytania serii "Blask Corredo" zachęciła mnie - tu muszę przyznać się do "płytkości" - piękna okładka drugiego wydania "Herbaty szczęścia". Kolory rzucające się w oczy i tytuł - musiałam przeczytać! I bardzo się cieszę, że to zrobiłam, bo seria jest wciągająca! Właśnie ją skończyłam i wciąż jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziękuję Pani za godne reprezentowanie polskiej literatury fantastycznej :D Zasmuciła mnie informacja, że tom 5 jest ostatnim, ale rozumiem zakończenie całości właśnie w taki sposób. Trochę mi tylko szkoda, że historia Joven nie zakończyła się tak optymistycznie jak - mam wrażenie - historie pozostałych dziewcząt. I choć czuję niedosyt, to i tak całą serię zaliczam do ulubionych :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogromnie się cieszę, że "Blask Corredo" spodobał się kolejnej czytelniczce. Życzę miłych wakacji :)

   Usuń