wtorek, 23 czerwca 2026

Pierwsze lilie


Zaczynają kwitnąć lilie. Niestety, niewiele ich będzie, bo jak co roku większość pąków wyżera ostępka lilianka. Moje opryski nie przyniosły spodziewanego efektu. Próbuję się cieszyć resztką ocalałych pąków. 

1 komentarz:

  1. Mam i ja, mam i ja. :) Takuteńkie. A i Teściowej w ogrodzie, (który coraz bardziej jest moim) tylko jedna.

    Mało ich nie wyrzuciłam, bo nie pamiętałam, co mam w donicy. Ale odwdzięczyły mi się pięknie za to niewyrzucenie.

    OdpowiedzUsuń